Мрежови адаптери

Мрежови адаптери


Показване:
Подреждане по:
150Mbps Portable 3G Wireless N Router, Compatible with UMTS/HSPA/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Powered by power adapter or USB host, Internal antenna -13%

150Mbps Portable 3G Wireless N Router, Compatible with UMTS/HSPA/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Powered by power adapter or USB host, Internal antenna

Предлагаме ви 150Mbps Portable 3G Wireless N Router, Compatible with UMTS/HSPA/EVDO USB modem, 3G/WA..

54.40лв. 47.42лв. без ДДС: 39.52лв.

3G/4G LTE рутер TP-Link Archer MR200 AC750 Wireless Dual Band

Предлагаме ви 3G/4G LTE рутер TP-Link Archer MR200 AC750 Wireless Dual Band на цена 303.76 лв.При п..

303.76лв. без ДДС: 253.13лв.

3G/LTE рутер Tp-Link M7350

Предлагаме ви 3G/LTE рутер Tp-Link M7350 на цена 241.57 лв.При поръчка на този продукт получавате Б..

241.57лв. без ДДС: 201.31лв.

4G LTE рутер TL-MR6400 Wireless N 300Mbps

Предлагаме ви 4G LTE рутер TL-MR6400 Wireless N 300Mbps на цена 258.72 лв.При поръчка на този проду..

258.72лв. без ДДС: 215.60лв.

4G LTE рутер Tp-Link M7310

Предлагаме ви 4G LTE рутер Tp-Link M7310 на цена 248.06 лв.При поръчка на този продукт получавате Б..

248.06лв. без ДДС: 206.72лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001) на цена 6.59 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУК..

6.59лв. без ДДС: 5.49лв.

Adapter-Coupler UTP 8/8, shielded (21.17.3002)

Предлагаме ви Adapter-Coupler UTP 8/8, shielded (21.17.3002) на цена 7.45 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРО..

7.45лв. без ДДС: 6.21лв.

Adapter-Splitter UTP, 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F

Предлагаме ви Adapter-Splitter UTP, 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F на цена 7.45 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУ..

7.45лв. без ДДС: 6.21лв.

ASUS PowerLine PL-N12 AV 500Mbps + 300 Mbps 802.11n Wi-Fi, 2 бр. в пакет ASUS-PL-N12-KIT

Предлагаме ви ASUS PowerLine PL-N12 AV 500Mbps + 300 Mbps 802.11n Wi-Fi, 2 бр. в пакет ASUS-PL-N12-K..

149.00лв. без ДДС: 124.17лв.

CABLE UTP Cat. 5e (300M),AWG24,Standard,Solid wire

Предлагаме ви CABLE UTP Cat. 5e (300M),AWG24,Standard,Solid wire на цена 0.47 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ..

0.47лв. без ДДС: 0.39лв.

Conv. RC-100FX/ST, 100TX to 100FX/ST(21.13.1065)

Предлагаме ви Conv. RC-100FX/ST, 100TX to 100FX/ST(21.13.1065) на цена 21.06 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

21.06лв. без ДДС: 17.55лв.

Edimax GP-101SF PoE Сплитер, Gigabit, 1xPoE вход, 1xRJ45 и 1x 5V/9V/12V DC изход EDIM-GP-101SF

Предлагаме ви Edimax GP-101SF PoE Сплитер, Gigabit, 1xPoE вход, 1xRJ45 и 1x 5V/9V/12V DC изход EDIM-..

48.00лв. без ДДС: 40.00лв.

Edimax SP-1101W Управляем контакт WiFi, включване и изключване през iPhone, IPAD и Android EDIM-SP-1101W

Предлагаме ви Edimax SP-1101W Управляем контакт WiFi, включване и изключване през iPhone, IPAD и And..

76.80лв. без ДДС: 64.00лв.

Edimax SP-2101W Управляем контакт WIFI, вкл./изкл./мониторинг през iPhone, IPAD и Android, вграден електромер EDIM-SP-2101W

Предлагаме ви Edimax SP-2101W Управляем контакт WIFI, вкл./изкл./мониторинг през iPhone, IPAD и An..

115.20лв. без ДДС: 96.00лв.

Fiber Optic 62.5-125um, SC-SC, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, SC-SC, 3m, Value на цена 12.76 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

12.76лв. без ДДС: 10.63лв.

Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, ST-SC, 3m, Value на цена 9.36 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е..

9.36лв. без ДДС: 7.80лв.

Fiber Optic 62.5-125um, ST-ST, 3m, Value

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5-125um, ST-ST, 3m, Value на цена 10.21 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

10.21лв. без ДДС: 8.51лв.

Fiber Optic 62.5/125um, MTRJ, 3m

Предлагаме ви Fiber Optic 62.5/125um, MTRJ, 3m на цена 15.32 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕ..

15.32лв. без ДДС: 12.77лв.

Gigabit media конвертор MikroTik FTC RBFTC11

Предлагаме ви Gigabit media конвертор MikroTik FTC RBFTC11 на цена 72.67 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОД..

72.67лв. без ДДС: 60.56лв.

Gigabit Single-Mode Media Converter TP-Link MC210CS

Предлагаме ви Gigabit Single-Mode Media Converter TP-Link MC210CS на цена 104.59 лв.ДОСТАВКАТА НА Т..

104.59лв. без ДДС: 87.16лв.

// //
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /var/www/ecenter-bg.com/index.php on line 112