Мрежови карти

Мрежови карти


Показване:
Подреждане по:

Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit

Предлагаме ви Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - Kit на цена 464.64 лв.При поръчка на то..

464.64лв. без ДДС: 387.20лв.

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

Предлагаме ви FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile на цена 799.12 лв.При поръ..

799.12лв. без ДДС: 665.93лв.

Gigabit Ethernet адаптер HAMA 53190, Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps HAMA-53190

Предлагаме ви Gigabit Ethernet адаптер HAMA 53190, Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps HAMA-53190 на ц..

43.20лв. без ДДС: 36.00лв.

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

Предлагаме ви Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2 на цена 50.06 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗ..

50.06лв. без ДДС: 41.72лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

Предлагаме ви Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk на цена 311.23 лв.При поръчка на..

311.23лв. без ДДС: 259.36лв.

INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, lowprofile PCI)

Предлагаме ви INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, l..

68.09лв. без ДДС: 56.74лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G на цена 811.13 лв...

811.13лв. без ДДС: 675.94лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit на цена 751.04 лв.При пор..

751.04лв. без ДДС: 625.87лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

Предлагаме ви Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet на цена 893.24 лв.При поръчка на т..

893.24лв. без ДДС: 744.37лв.

NIC TP-Link TF-3239DL, 10/100M PCI Network Interface Card, Realtek chip, RJ45 port, driver CD, retail package

Предлагаме ви NIC TP-Link TF-3239DL, 10/100M PCI Network Interface Card, Realtek chip, RJ45 port, dr..

11.87лв. без ДДС: 9.89лв.

NIC TP-Link TG-3269, 32bit Gigabit PCI Network Adapter, RealTek RTL8169SC, 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto MDI/MDX

Предлагаме ви NIC TP-Link TG-3269, 32bit Gigabit PCI Network Adapter, RealTek RTL8169SC, 10/100/1000..

18.82лв. без ДДС: 15.68лв.

NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto MDI/MDIX

Предлагаме ви NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/100..

20.82лв. без ДДС: 17.35лв.

NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 4dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN722N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 150Mbps, Detachabl..

21.88лв. без ДДС: 18.23лв.

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Ante..

15.96лв. без ДДС: 13.30лв.

NIC TP-Link TL-WN781ND, PCI Express Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 1 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN781ND, PCI Express Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Detachable Om..

21.17лв. без ДДС: 17.64лв.

NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QCA(Atheros), 2T2R

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QC..

18.82лв. без ДДС: 15.68лв.

NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 3dBi

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixe..

29.92лв. без ДДС: 24.93лв.

NIC TP-Link TL-WN851ND, PCI Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN851ND, PCI Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Direct..

29.64лв. без ДДС: 24.70лв.

NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachabl..

32.93лв. без ДДС: 27.44лв.

TP-Link UE200 Адаптер USB 2.0

Предлагаме ви TP-Link UE200 Адаптер USB 2.0 на цена 23.52 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА..

23.52лв. без ДДС: 19.60лв.

Loading...
// //