Мрежови карти

Мрежови карти


Показване:
Подреждане по:

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile

Предлагаме ви FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile на цена 759.54 лв.При поръ..

759.54лв. без ДДС: 632.95лв.

Gigabit Ethernet адаптер HAMA 53190, Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps HAMA-53190

Предлагаме ви Gigabit Ethernet адаптер HAMA 53190, Type-C USB 3.1 - 10/100/1000 Mbps HAMA-53190 на ц..

42.72лв. без ДДС: 35.60лв.

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk

Предлагаме ви Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk на цена 295.82 лв.При поръчка на..

295.82лв. без ДДС: 246.52лв.

INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, lowprofile PCI)

Предлагаме ви INTEL Network Card PRO/1000 GT (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, l..

64.72лв. без ДДС: 53.93лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G на цена 770.97 лв...

770.97лв. без ДДС: 642.47лв.

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit

Предлагаме ви Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit на цена 742.79 лв.При пор..

742.79лв. без ДДС: 619.00лв.

Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet

Предлагаме ви Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet на цена 883.41 лв.При поръчка на т..

883.41лв. без ДДС: 736.17лв.

NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000Mbps RJ45 port, Auto MDI/MDIX

Предлагаме ви NIC TP-Link TG-3468, 32-bit Gigabit PCIe Network Adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/100..

21.07лв. без ДДС: 17.55лв.

NIC TP-Link TL-WN723N, USB 2.0 Mini Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Internal Antenna

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN723N, USB 2.0 Mini Adapter, 2,4GHz Wireless N 150Mbps, Internal Anten..

14.79лв. без ДДС: 12.32лв.

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Ante..

16.82лв. без ДДС: 14.01лв.

NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QCA(Atheros), 2T2R

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN821N, USB 2.0 Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Internal Antenna QC..

21.20лв. без ДДС: 17.66лв.

NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 3dBi

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN822N, Mini USB 2.0 Adapter, 2,4GHz High Gain Wireless N 300Mbps, Fixe..

29.60лв. без ДДС: 24.67лв.

NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachable Omni Directional Antenna 2 x 2dBi (RP-SMA)

Предлагаме ви NIC TP-Link TL-WN881ND, PCI Express (x1) Adapter, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, Detachabl..

36.49лв. без ДДС: 30.41лв.

TP-Link UE200 Адаптер USB 2.0

Предлагаме ви TP-Link UE200 Адаптер USB 2.0 на цена 23.64 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА..

23.64лв. без ДДС: 19.70лв.

USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter UE300 Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high speed transfer rate - Plug and Play in Windows

Предлагаме ви USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter UE300 Fastest USB 3.0 and Gigabit solution..

37.95лв. без ДДС: 31.63лв.

VCom LAN adapter USB3.0->LAN 10/100/1000 - CU835

Предлагаме ви VCom LAN adapter USB3.0->LAN 10/100/1000 - CU835 на цена 33.82 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

33.82лв. без ДДС: 28.19лв.

VCom Конектори UTP connectors Shileded STP 20pcs pack - NM025-20pcs

Предлагаме ви VCom Конектори UTP connectors Shileded STP 20pcs pack - NM025-20pcs на цена 4.32 лв.Д..

4.32лв. без ДДС: 3.60лв.

VCom Съединител LAN 8P8C Coupler - CT251

Предлагаме ви VCom Съединител LAN 8P8C Coupler - CT251 на цена 1.44 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е..

1.44лв. без ДДС: 1.20лв.

Wireless USB Nano Адаптер ASUS USB-N10 Nano, 802.11n 150 Mbps, USB 2.0 ASUS-USB-N10-NANO

Предлагаме ви Wireless USB Nano Адаптер ASUS USB-N10 Nano, 802.11n 150 Mbps, USB 2.0 ASUS-USB-N10-NA..

23.74лв. без ДДС: 19.78лв.

Loading...