Мрежови модули

Мрежови модули


Показване:
Подреждане по:

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

Предлагаме ви ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM на цена 30.84 лв.Д..

30.84лв. без ДДС: 25.70лв.

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Предлагаме ви ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module на цена 58.87 лв.ДОСТАВКАТА НА..

58.87лв. без ДДС: 49.05лв.

Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP

Предлагаме ви Модул CISCO GLC-T= 1000BASE-T SFP на цена 654.78 лв.При поръчка на този продукт получ..

654.78лв. без ДДС: 545.65лв.

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Предлагаме ви Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver на цена 527.14 лв.Пр..

527.14лв. без ДДС: 439.28лв.

Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Предлагаме ви Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver на цена 263.56 лв.Пр..

263.56лв. без ДДС: 219.64лв.

Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches

Предлагаме ви Модул Netgear AFM735, 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches ..

658.67лв. без ДДС: 548.90лв.

Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"- for managed and smart switches and JGS524F

Предлагаме ви Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"- for managed and s..

345.95лв. без ДДС: 288.29лв.

Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC (adds copper connectivity to GSM7328FS)

Предлагаме ви Модул Netgear AGM734, 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC (adds copper connectivity to..

345.95лв. без ДДС: 288.29лв.

Модул Netgear AXM752, 10Gigabit-LR GIGE XFP Fiber Module for GSM7328S and GSM7352S

Предлагаме ви Модул Netgear AXM752, 10Gigabit-LR GIGE XFP Fiber Module for GSM7328S and GSM7352S на..

1,222.40лв. без ДДС: 1,018.67лв.

Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach"

Предлагаме ви Модул Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ module, "short reach" на цена 909.98 лв.При поръчк..

909.98лв. без ДДС: 758.32лв.

Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

Предлагаме ви Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode на цена 2113.19 л..

2,113.19лв. без ДДС: 1,760.99лв.

Outdoor адаптер Ubiquiti Instant 802.3af

Предлагаме ви Outdoor адаптер Ubiquiti Instant 802.3af на цена 35.09 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

35.09лв. без ДДС: 29.25лв.

Powerline TP-Link TL-PA4010 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA4010 Starter Kit на цена 77.68 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е..

77.68лв. без ДДС: 64.74лв.

Powerline TP-Link TL-PA4020P AV500 Nano Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA4020P AV500 Nano Starter Kit на цена 96.14 лв.ДОСТАВКАТА НА ТО..

96.14лв. без ДДС: 80.12лв.

Powerline TP-Link TL-PA7020P KIT AV1000 Gigabit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA7020P KIT AV1000 Gigabit на цена 130.75 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

130.75лв. без ДДС: 108.96лв.

Powerline TP-Link TL-PA8010P KIT AV1200 Gigabit Passthrough

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA8010P KIT AV1200 Gigabit Passthrough на цена 136.65 лв.ДОСТАВК..

136.65лв. без ДДС: 113.87лв.

Powerline TP-Link TL-PA8030P KIT AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA8030P KIT AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Starter Kit на цен..

207.44лв. без ДДС: 172.86лв.

Powerline TP-Link TL-PA9020P KIT AV2000 Gigabit Passthrough

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA9020P KIT AV2000 Gigabit Passthrough на цена 224.45 лв.При пор..

224.45лв. без ДДС: 187.04лв.

Powerline TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit на цена 125.11 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ П..

125.11лв. без ДДС: 104.26лв.

Powerline TP-Link TL-WPA8630 KIT AV1200 Gigabit AC

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-WPA8630 KIT AV1200 Gigabit AC на цена 263.32 лв.При поръчка на т..

263.32лв. без ДДС: 219.43лв.

Loading...
// //