Мрежови модули

Мрежови модули


Показване:
Подреждане по:

Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module

Предлагаме ви Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module на цена 885.95 лв.При поръчка на този прод..

885.95лв. без ДДС: 738.29лв.

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Предлагаме ви Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver на цена 563.46 лв.Пр..

563.46лв. без ДДС: 469.55лв.

Модул Netgear 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC (adds copper connectivity to GSM7328FS)

Предлагаме ви Модул Netgear 1000BASE-T, RJ-45, COPPER SFP GBIC (adds copper connectivity to GSM7328..

349.80лв. без ДДС: 291.50лв.

Модул Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches

Предлагаме ви Модул Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches на цена ..

666.00лв. без ДДС: 555.00лв.

Модул Netgear 10GE SR SFP+ module, "short reach"

Предлагаме ви Модул Netgear 10GE SR SFP+ module, "short reach" на цена 920.1 лв.При поръчка на този..

920.10лв. без ДДС: 766.75лв.

Модул Netgear 10Gigabit-LR GIGE XFP Fiber Module for GSM7328S and GSM7352S

Предлагаме ви Модул Netgear 10Gigabit-LR GIGE XFP Fiber Module for GSM7328S and GSM7352S на цена 12..

1,236.00лв. без ДДС: 1,030.00лв.

Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"- for managed and smart switches and JGS524F

Предлагаме ви Модул Netgear AGM731F, 1000Base-SX Fibre SFP module, "short reach"- for managed and s..

349.80лв. без ДДС: 291.50лв.

Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

Предлагаме ви Модул Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode на цена 2136.7 лв..

2,136.70лв. без ДДС: 1,780.58лв.

Outdoor адаптер Ubiquiti Instant 802.3af

Предлагаме ви Outdoor адаптер Ubiquiti Instant 802.3af на цена 37.09 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ ..

37.09лв. без ДДС: 30.90лв.

Powerline Extender TP-Link AV500 TL-WPA4220

Предлагаме ви Powerline Extender TP-Link AV500 TL-WPA4220 на цена 87.62 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУ..

87.62лв. без ДДС: 73.02лв.

Powerline TP-Link AV500 Nano TL-PA4020P Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link AV500 Nano TL-PA4020P Starter Kit на цена 113.09 лв.ДОСТАВКАТА НА Т..

113.09лв. без ДДС: 94.24лв.

Powerline TP-Link AV500 Nano TL-WPA4226 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link AV500 Nano TL-WPA4226 Starter Kit на цена 139.69 лв.ДОСТАВКАТА НА Т..

139.69лв. без ДДС: 116.41лв.

Powerline TP-Link TL-PA7020P KIT AV1000 Gigabit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA7020P KIT AV1000 Gigabit на цена 155.8 лв.При поръчка на този ..

155.80лв. без ДДС: 129.83лв.

Powerline TP-Link TL-PA8010 KIT AV1200 Gigabit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA8010 KIT AV1200 Gigabit на цена 158.77 лв.При поръчка на този ..

158.77лв. без ДДС: 132.30лв.

Powerline TP-Link TL-PA8010P KIT AV1200 Gigabit Passthrough

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA8010P KIT AV1200 Gigabit Passthrough на цена 188.44 лв.При пор..

188.44лв. без ДДС: 157.03лв.

Powerline TP-Link TL-PA8030P KIT AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA8030P KIT AV1200 3-Port Gigabit Passthrough Starter Kit на цен..

213.18лв. без ДДС: 177.65лв.

Powerline TP-Link TL-PA9020P KIT AV2000 Gigabit Passthrough

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-PA9020P KIT AV2000 Gigabit Passthrough на цена 221.76 лв.При пор..

221.76лв. без ДДС: 184.80лв.

Powerline TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit на цена 123.49 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ П..

123.49лв. без ДДС: 102.91лв.

Powerline TP-Link TL-WPA4530 AV500 Starter Kit

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-WPA4530 AV500 Starter Kit на цена 173.05 лв.При поръчка на този ..

173.05лв. без ДДС: 144.21лв.

Powerline TP-Link TL-WPA8630 KIT AV1200 Gigabit AC

Предлагаме ви Powerline TP-Link TL-WPA8630 KIT AV1200 Gigabit AC на цена 256.46 лв.При поръчка на т..

256.46лв. без ДДС: 213.72лв.

// //
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /var/www/ecenter-bg.com/index.php on line 112