Други компоненти

Други компоненти


Показване:
Подреждане по:

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

Предлагаме ви 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all на цена 180.95 лв.При поръчка на тоз..

180.95лв. без ДДС: 150.79лв.

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Предлагаме ви 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter на цена 412.69 лв.При поръчка..

412.69лв. без ДДС: 343.91лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Предлагаме ви 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km на цена 184.88 лв.При поръчка на този п..

184.88лв. без ДДС: 154.07лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Предлагаме ви 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m на цена 138.37 лв.ДОС..

138.37лв. без ДДС: 115.31лв.

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

Предлагаме ви 1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m на цена 115.12 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОД..

115.12лв. без ДДС: 95.93лв.

2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

Предлагаме ви 2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series на ц..

1,510.44лв. без ДДС: 1,258.70лв.

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Предлагаме ви D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter на цена 367.22 лв.При ..

367.22лв. без ДДС: 306.02лв.

USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портов

Предлагаме ви USB Хъб D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub 7 портов на цена 59 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ..

59.00лв. без ДДС: 49.17лв.

Батерия за IP Телефон CISCO CP-BATT-7925G-EXT= Cisco 7925G Battery, Extended

Предлагаме ви Батерия за IP Телефон CISCO CP-BATT-7925G-EXT= Cisco 7925G Battery, Extended на цена ..

157.80лв. без ДДС: 131.50лв.

Зарядно за OpenScape DECT телефон S5 Charger EU

Предлагаме ви Зарядно за OpenScape DECT телефон S5 Charger EU на цена 57 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОД..

57.00лв. без ДДС: 47.50лв.

Caddy convertor mSATA SSD to 2.5“ HDD case SATA/USB interface 0.7mm Конвертор от mSATA(micro SATA) към 2.5 инча 0.7мм SATA диск + USB Интерфейс

Предлагаме ви Caddy convertor mSATA SSD to 2.5“ HDD case SATA/USB interface 0.7mm Конвертор от mSATA..

39.00лв. без ДДС: 32.50лв.

Fan Controller Thermaltake Commander F6 RGB AC-024-BN1NAN-A1 THER-AC-024-BN1NAN-A1

Предлагаме ви Fan Controller Thermaltake Commander F6 RGB AC-024-BN1NAN-A1 THER-AC-024-BN1NAN-A1 на ..

102.37лв. без ДДС: 85.31лв.

Fan Pads 16pcs NA-SAVP1 chromax.black

Предлагаме ви Fan Pads 16pcs NA-SAVP1 chromax.black на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Fan Pads 16pcs NA-SAVP1 chromax.red

Предлагаме ви Fan Pads 16pcs NA-SAVP1 chromax.red на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА С..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Fan Pads 16pcs NA-SAVP1 chromax.white

Предлагаме ви Fan Pads 16pcs NA-SAVP1 chromax.white на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Fan Pads 16pcs NA-SAVP1.blue

Предлагаме ви Fan Pads 16pcs NA-SAVP1.blue на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА Н..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Fan Pads 16pcs NA-SAVP1.green

Предлагаме ви Fan Pads 16pcs NA-SAVP1.green на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА ..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Fan Pads 16pcs NA-SAVP1.yellow

Предлагаме ви Fan Pads 16pcs NA-SAVP1.yellow на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е ЗА СМЕТКА..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Fan Slics 20pcs - NA-SAV2 chromax blue

Предлагаме ви Fan Slics 20pcs - NA-SAV2 chromax blue на цена 10.8 лв.ДОСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ Е З..

10.80лв. без ДДС: 9.00лв.

Loading...
// //